Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Witaj na naszej stronie internetowej

Firma Renoma powstawała w 2015 roku i zostawała założona przez doświadczony zespół działających w branży ubezpieczeń i Nieruchomości od ponad 10 lat.

Renoma nie jest powiązana kapitałowo z żadną instytucją finansową ani nie mamy umowy na wyłączność z żadną inną agencją czy firmą ubezpieczeniową co zapewnia nam bezstronność i kierowanie się wyłącznie interesem naszych Klientów. Nasza oferta jest ciągle modyfikowana, aby zawsze odnajdywali Państwo najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.

UBEZPIECZENIA

Bardzo chętnie pomożemy Tobie ubezpieczyć majątek, nieruchomości, wyjazd na wakacje oraz samochód. Jesteśmy multi-agencją i dzięki temu nasz doradca przedstawi tobie kilka najbardziej korzystnych ofert z pośród których będziesz mógł wybrać tą która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Ważne, aby siebie i najbliższych w optymalny sposób otoczyć ochroną poprzez ubezpieczenie i przestać martwić się o zagrożenia, które towarzyszą nam każdego dnia, a zamiast tego cieszyć się pełnią życia.

Porównaj ceny OC

NIERUCHOMOŚCI

Po wielu latach pracy w charakterze agentów nieruchomości nadal pozostajemy otwarci na nowe formy współpracy i oferty. Dobrze znamy dynamiczną specyfikę branży nieruchomości, dlatego szybko reagujemy na potrzeby naszych klientów i dopasowujemy się do coraz bardziej wymagających kontrahentów. Regularnie powiększamy ofertę, uzupełniamy wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc zaoferować klientom najlepszą jakość i jeszcze większe spektrum usług.

Zobacz naszą ofertę

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy przede wszystkim na terenie Mielca ale nasza oferta jest również popularna w całym województwie Podkarpackim i Małopolskim. Współpracujemy z wieloma firmami dlatego nasza oferta jest szeroka i wypracowana przez wiele lat współpracy.

Adres do korespondencji oraz do umowy:

RENOMA Magdalena Bajor
ul. Lewela 10
39-300 Mielec

Skontaktuj się ze mną

Magdalena Bajor
Email:info.renoma@gmail.com
Tel Ubezpieczenia:48 605 666 290
Tel Nieruchomości:48 507 501 701